| Fillaide a întrebat:

Care a fost cea mai penibila intimplare la o intilnire cu iubitul/iubita? Cea mai amuzanta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Sti. mi-e cam rusine, dar o sa spun. Sti, eram in focurile iubirii, in parc, pe bancuta, ne mai atingeam si noi, si mi-a venit minunata idee de a introduce mana in pantalonii acesteia... ca sa descopar ca ii venise, chiar in momentul ala happy
blushing blushing blushing

A ta, care a fost?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, la inceputul relatiei cu prietenul meu, eram emotionata cand vorbeam cu el, cand il vedeam, cand ma atingeam si abia puteam sa rostesc 2 cuvinte.Si odata cand ne-am intalnit eu am inceput sa ma balbailaughing, nu mai puteam sa ma opresc... a fost aiurea tare si toata m-am inrosit la fata, mi-era jena sa ma uit in ochii lui ca am dat-o in balbaiala si inca ce m-am balbait...eu de fel nu sunt asa, dar el mi-a dat emotihee hee.

| Ririru a răspuns:

Sa ma gandesc.
I-am dat odata o palma in gluma, logic. Nu i-am dat-o tare, dar el nu era atent, si cum i-am dat-o in cap, era sa cada de pe banca. straight face

| LoveAngel223 a răspuns:

Cea mai penibila intamplare a fost ca intr-o iarna cand am venit din america el statea si ma astepta sa intru si m-am bucurat atat detare incat am fugit sa il iau in brate si in spatele lui era gheata si am alunecat si noi ...si mana mea a ajuns acolo unde nu trebuia.:d laughing)

| swet girl 22 a răspuns:

Ccea mai penibila? i-am dat cu telefonul in cap ca al tinea in mana si era pe silent(el credea cai pe normal)si eu sunam in disperare ca am ramas fara benzina pe un drum de tara unde nu era nici un strop de benzina.am zis cal omor atunci.

| aangelia a răspuns:

Beam o bere si mi-a curs intre sani laughing))))

| evelin_1888 a răspuns:

Era iarna si vorbeam despre un prieten de al nostru care cazuse pe gheata si isi sparsese capul.si cum mergeam noi am ajuns pe o portiune unde era gheata.si cum imi spuneam eu parerea despre intamplarea prietenului nostru am alunecat pe gheata si nu s-a mai auzit decat cat de handi...auuuuu.m-a ridicat de pe gheata si am ras cam o jumatate de ora in continuu de faza astatongue

| dsada a răspuns:

Pai odata nu stiu cum a venit vorba ca sunt cam impiedecata si el zicea ba nu eu ba da si in final el a zis ba nu si eu am zis bine fie cum zici u nu-s inmiedicata, si chiar atunci m-am impieticat de o banca si am cazut joslaughing funda?

| DenysaLove a răspuns:

Prima data cand m-am intalnit cu prietenul meu (primul meu iubitbig grin) ma balbaiam ca o tampita si nici nu stiam ce scoteam pe guralaughing si ma inrosisem ca o rosielaughing si am fost in parc si am stat pe o banca si vroiam sa ii arat un bloc si din greseala din cauza emotiilor i-am dat o palma in caplaughing

| ralukutzza a răspuns:

Am fost amn2 la terasa si am cesticulat si i'am varsat sucul pe el atunci m-am simtit foarte prost...

| ralukutzza a răspuns:

Pai am iesit la terasa si i'am varsat sucul pe el:d

| filaret03 a răspuns:

Cea mai amuzanta? cand i-am dat o palmalaughing ca mai inervat cica mere ia sa se bronzeze pe soarele ala si ma duce pana la gara si dupa aia ia zice:bine hai inapoi si m-a dus atat de mult pe caldura aia si i-am dat o palma