| Sigmund a întrebat:

Cum a fost primul sarut al vostru cu partenerul/partenera? Mai ales voi baieti, dar si fete.Cine a facut primul pas?

Răspuns Câştigător
| Anonim_1434 a răspuns:

Super...pai ea.ma luat din surprindere si a fost rapid asa primul adv mai lung si tandru. eubig grin

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

laughing Eu a facut primul pas pentru ca eu l-am intrebat daca mai isi doreste sa fim impreuna.Inainte cu 3 luni ma intrebase el daca vreau sa fim impreuna si refuzasem (toanta de minetongue nu stiam ce puteam pierde )hee hee

A fost un pupic fugarbig grin tandru, poate chiar fratesc (pe buze) ...eram prea 'emotionati' amandoi.

Oricum, am recuperat pe parcurs la capitolul Sarut happy

| Bacemi a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani. Ea a avut initiativa. Stateam in pat cu ochii inchisi. Ea a venit de la spate, s-a aplecat si m-a sarutat. Gestul s-a repetat de multe ori.

| Dizzydizz a răspuns:

El elbig grin
uff
c moment
o o ra a stat dupa mine pana sa ma sarutelaughing

| cristina a răspuns:

Frumos

| cristina a răspuns:

Si rusinos:d

| nury a răspuns:

Mmmm elbatting eyelashes s-a kinuit 2 luni sa ma sarute laughing, nu ma sarutasem niciodata si eram mai "salbatica'' asa laughingsi cand s-a intimplat a fost magie uh ce frumosbatting eyelashesminunatbatting eyelashes

| cornel a răspuns:

Eu ca baiat am facut primul pashappy. a fost superbhappy

| Overdose_4833 a răspuns:

Pai, primul a fost intr'o vineri...aseara!big grin El a facut primul pas.Nu a iesit cine stie ce, amandoi aveam emotii, sper ca va merge mai bine in viitor la capitolul sarutblushing

| superwoman a răspuns:

A fost sperb, un moment magic =p~
Nu se poate descrie blushing

| Meil a răspuns:

La mine fata a facut primul pas si m-a sarutat.Momentul nu are cuvinte sa il descriu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi, dupa aproape 1 an ne-am sarutat "french" ca pana atunci doar pupicuri pe buze. Eu am facut primul pas [sunt fata] "adica i-am bagat limba in gura" si sincer a fost din greseala. Bine ca mie pana atunci, mi se parea scarbos. Dar a fost super, s-a intamplat intr-o statie de autobuz in brasov. Si uite-ne acum, avem 1 am jumate de relatie!