| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Baieti,voi la cai ani ati avut primul vostru sarut? Cum a fost!

Răspuns Câştigător
| Alex90power a răspuns:

Pe la 10-11.a fost...a fost putin ciudata faza cu limba(destul de placut),dar dupa ce o faci prima oara o sa vrei tot mai mult, cand te obisnuiesti e placut si atunci, dar nu e la fel ca prima data, cand simti o gramada de emotii, fericire si implinire...cand esti obisnuit cu asta, cel mai super sarut e acela frantuzesc(cel foarte lung), emotia nu se pierde neverlaughingEei bine, sper ca te-am ajutat:b!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9-10

| Dariussssss a răspuns:

Parca la 9 - 10 ani. A fost destul de frumos.

| Cezar_Stefan_1998 a răspuns:

Ca provocare la 10 ani, dar cu o iubita la 14 adica ieri! rolling on the floor)