| Eu_8005 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? ce a-ti simtit?big grin cine a facut primul pas?big grin detaliitonguebig grinbig grin

8 răspunsuri:
| JuLLiaN a răspuns:

Deci am fost la un chef in vara trecuta, eu sunt un tip timid, ce sa zic, am baut toti, ne-am imbatat manga, so intunecat, m-am intins pe o patura, apoi a venit ea s-a pus peste mine si no... restul sti tu... asta a fost totul.

| Eu_8005 explică:

Basecxu lasa.se mai intimplalaughing

| Suhac a răspuns:

Sal.eu am facut primul pasbig grin.a fost foarte tare.si nu prea am simtit ceva pentru ca eram prea bucuroslaughing Funda?straight facebig grin

| basexcu a răspuns:

I-am bagat limba-n gura cu prima ocazie, apoi am ratat si i-am muscat nasu'.

| LittleKiss a răspuns:

Primul sarut a fost foarte tare:X eram cu iubitul meu intr'o scara de bloc asta vara(era foarte frig afara), ma tinea in brate si totul a venit de la sine. M'a tras mai aproape de el si restul a fost ceva uimitor, Pentru cateva secunde am simtit ca zbor :X :X :X

| muzicaparty a răspuns:

A fost o prostie...o balaceala de scuipat

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum 4 zile. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Azi dimineata m-am mai intalnit o data cu el si l-am mai sarutat. Acum a fost mult mai frumos pentru ca nu m-am speriat. Este minunat sa saruti daca iubesti persoana!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am simtit nimic straight face epic.