| ciolpi a întrebat:

Buna cum as putea sa aflu un hot la mine clasa se fura banii si cum as putea sa il gasesc? pentru cel mai bun raspuns ofer funda multumesc si ma scuzati ca am la aceasta categorie dar este cea mai populata

Răspuns Câştigător
| Dante81 a răspuns:

Cumpara de la un magazin de cadouri traznite praf de scarpinat/stranutat. Pune banii si praful la un loc intr-un buzunar ceva. sau in banca. si apoi uite-te la reactii happy Ai si tu grija sa nu te "contaminezi".

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pune o camera de filmat, ascundeo bine si vei afla cine e hotul, dar pune banii intr-un in care stie si hotulwinking succes

| membrugirl2010 a răspuns:

Poti sa faci niste insemnuri pe bacnotahappy!

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai depinde.(intra la tine in casa sau?)In fine daca intra in casa te poti ascunde undeva cu un par; D.Sau nu stiu pur si simpplu ascunde banii intr-un loc langa tine sub perna undeva. unde nici tu nu ai cautabig grin.si poate ai norocul sa-l prinzi.BAfta^^

| boby2010 a răspuns:

Daca este un hot in casa si nu va facut nimic e bine. Nu este recomandat sa stai treaz pentru ca daca te vede poate sa iti de-a cu un praf in fata. Pune o camera de filmat si ascunde-o bine, dar daca ziua nu este in casa, cheama pe cineva sa stea in fata casei si cand va veni ve-ti vedea cine este. Succes