| AnoNimNoNim a întrebat:

Auziti cum aflu daca o fata de la mine din clasa ma place?scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Debiiii a răspuns:

Ei bine, dragă Georgian.
Îţi dai seama dacă te place sau nu datorită felului în care se comportă cu tine. Dacă cu tine se comportă altfel decât cu ceilalţi, sau îţi aruncă priviri un lucru e cert: cel puţin te simpatizează, dacă nu te place.

Dacă vorbeşti cu ea despre asta e posibil să nu te placă şi să-ţi iei o ţeapă colosală, şi pe lângă asta mai pici şi de prost, scuză-mi expresia. Eu spun să mai aştepţi totuşi puţin şi vei vedea întradevăr dacă te place sau nu, există semne pentru a-ţi da seama de acest lucru, iar eu tocmai ţi-am spus două dintre ele.
Baftă! O zi bună! :*

2 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Si eu sunt in faza asta cu o fata. Mie imi place de ea, e diferita de celelalte, fara fite si astea...

Eu, personal, incerc sa-i acord mai multa atentie ca de obicei si sa o ajut cu lucruri marunte etc. Dar ea pare ca ma ignora. Asta poate insemna ca se lasa greu, nu se astepta sa o placi, sau poate ea nu simte acelasi lucru pentru tine.Incearca sa te apropii de ea, sa vorbesti cu ea, dar nu o plictisi cu prea multa atentie. Daca ii place de tine, iti vei da seama, dar daca tot te ignora, ignoro si tu, fetele urasc asta si daca chiar te place, se va baga ea singura in seama.

Oricum, si eu sunt amator, spun asta din propie experienta... Daca te place, iti vei da seama, daca nu, asta e...E o fata acolo pentru fiecare, sau cum se zice:"Milioane de oameni pe planeta asta, si, in final, totul se reduce la UNUL."

Succes!

| AnoNimNoNim explică:

Mersi pentru raspunsuri