| username23 a întrebat:

Am in clasa niste fete, toti zic ca sunt cu fite, eu nu inteleg cum se poarta fetele cu fite? Si intr-adevar baietilor le plac mai mult fetele cu fite? Ma lamuriti si pe mine? Dau funda si puncte! [Scuzati categoria, na gaseam o alta categorie unde sa plasez intrebarea, plus la asta e cea mai populata]

Răspuns Câştigător
| pisikmik a răspuns:

Fetele care au fite sunt numai cu nasul pe sus, au un grup al lor care bineinteles si celelalte fete sunt tot cu fite, ii privesc pe ceialalti cu idiferenta si nu le pasa de ce cred ei despre el. Baieti care le place pe acele fete cu fite sunt toti baieti cu fite care se cred mari si tariwinking
sper ca te.am lamurit cat de cat:* primesc funditabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Fete fizoase adica care se tin cu nasul pe sus, se lauda incearca sa iasa in evidenta, se lasa rugate si le place sa traga lumea de ele, nu stiu daca baietzilor le plac "fizoasele" depinde de baiatbatting eyelashes

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Exista trei tipuri de fete.Asa le percep eu ca baiat:
1.fitzoasele-chip comun, machiaj strident spre kitsch, tupeu si atitudine din plin.Intelect -dotare de la natura prin urmare e de prisos si ca o particularitate a evolutie genului acesta activitatea lui este restransa spre minim
2.frumoasele; cu doua subactegorii:materialistele si cele fara material cenusiu.a)Materialistele-chip estetic,simetric,inteligenta nativa,aplecare aproape patologica spre bani si parvenire,incredere in sine, si nu in ultimul rand un simt dezvolatat care descopera oportunitati.
b)cele fara "material"cenusiu-chip simetric, expresivitate a fetei si atat.Sunt cele admirate pe strada de toti in tinerete si obiectul milei peste cativa ani.
Feministele:frumusete necanonica,atitudine naturala, mobiliate la mansarda, pretentioase.sensibile.egoiste,capabile sa iubeasca dar si urasca in aceeasi masura,independente,sigure pe sine.
Ce spuneai tu despre fitoase? Le admiri si vrei sa fii ca ele, revino-ti, acum cat nu e prea tarziu.Aceats categorisire e pur subiectiva si este expresia perceptiei mele despre fete.

| Adalutza a răspuns:

Pai baietiilor le plac in general fetele cu tupeu, populare, si da intr-un fel si cu fite. insa depinde de ce finte ...intelegi? pentru ca sunt unele fete cu niste fite din alea nasoale si jalnice adica se cred mult mai importante decat sunt.si atunci nu mai sunt fitoase pentru ca devin jalnice. si cu fetele ce la tine din clasa probabil sunt doar niste fete care incearca sa iasa in evidenta. apropo a fi fitoasa = a fi mofturoara, ingamfata, a te crede superioara ( asta nu inseamna ca si sunt cele care se cred ), a vrea sa iesi in evidentawinkingwinkingwinking

| animos a răspuns:

Nu baietilor nu le plac fetele cui fite de nici un fel crede-ma. Fitze pai se crede cea mai tare cea mai frumoasa etc

| d3javw a răspuns:

Pai de obicei fetele cu fite is si bune ca cele urate nau fite ca nimeni nu el baga in seamabig grinFitoaselro le place sa fie mereu in centrul atentiei si sa barfeasca cu fetele din aceeasi breaslabig grinAsta e opinia mea