| C0rina30 a întrebat:

Bună... Cum aș putea să-l fac pe soțul meu să înțeleagă că nu îmi place și nu vreau să fac sex anal? Parcă a înnebunit: Dimineața se uită pe telefon la filme p0rn0 două ore în baie și se masturbează. Acum, mă amenință cu despărțirea din motiv că eu nu vreau să fac sex anal cu el pentru că mă doare din cauză că el este ceva mai dotat. De fiecare dată când facem sex, vrea să-i înghit sperma iar eu detest asta și până la urmă accept asta de dragul lui, ca să nu se ducă la altele. Dar de ceva timp mă omoară cu obsesia asta cu analul. El, până acum două luni nu a fost așa, nici nu vroia să audă de anal dar are niște colegi de serviciu care, zice el că îi povestesc zi de zi cum fac anal cu soțiile lor și tot felul de perversiuni scârboase i-au băgat în cap iar acum vrea și el (zice el) să facă cu mine ceva mai interesant, ca să aibă și el cu ce se lăuda la colegii lui... Dați-mi un sfat, ceva, despre cum trebuie să procedez ca să iasă totul bine în situația asta, astfel încât să fiu și eu mulțumită și să nu mai fiu stresată iar el să fie satisfăcut?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Si are timp dimineata sa se uite 2 ore la filme xxx daca are un job? N ar trebui sa accepti sa i satisfaci orice fantezie fiindca te ameninta ca te paraseste. Esti sotia lui nu o starleta porno si trebuie sa te respecte. Explica i si lui asta si daca nu i convine asta e. Mai bine singura decat cu un obsedat sexual. Numai bine

| C0rina30 explică (pentru HazelEyes77):

Eu îi explic dar el o ține pe-a lui. Nici nu pot să dau cu piciorul relației noastre, mai ales că avem un an de când ne-am căsătorit. Am să încerc să mă conformez, n-am ce face. Acesta e rolul de soție, n-avem ce face happy

| Quassaar a răspuns (pentru C0rina30):

Îi pui problema in felul următor: îl rogi să-și bage un morcov de mărimea penisului lui in anus și să-ți spună cât de "bine" se simte. Eh. daca el face asta.și te asigur că n-o va face, îi promiți că nici tu n-ai să mai comentezi legat de sexul anal. Așteptăm un răspuns de la partenerul tău, prin tine..hehe

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Bea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt genul de om care crede in coincidente. Cam multe intreabari de genul in ultimele 2 zile. Ceva nu miroase a bine thinking

| Shimozukushiki a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, poate e același utilizator cu mai multe conturi, și/sau e vreun troll care n-are ce face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Cred ca e "si" nu "sau" laughing

| DonGiani a răspuns:

Nici nu îmi mai bat capul cu obsedați sexual care pretind a fi femei. Jalnic

Răspuns utilizator avertizat
| Shimozukushiki a răspuns:

E a3a întrebare de genul ăsta pe ziua de azi pe care o văd, nici nu știu dacă să mă chinui să mai răspund la așa ceva...