| Andreeaberecleanuuu a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubitul vostru ar spune o parere cu privire la o fată(frumoasa), daca cineva i-ar cere parere? Ar fi grav sau e doar o chestie simpla? Gen o persoana i-a cerut parerea asupra unei rude de a le sale

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sa isi zica parerea daca vrea, ce conteaza? Doar nu o sa zica ca ar vrea sa fie cu fata respectiva.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ce fel de părere? Legat de aspectul fizic?
Depinde și ce ar spune, dar este cam aiurea să auzi cum se raportează la o altă femeie.
La fel as putea la randul meu să vorbesc despre un alt barbat, despre calitatiile lui fizice si evident ca lui să nu îi convină.
Chestiunile astea se discută cu prietenii/prietenele.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te simti amenintata? domnisoara in cauza e mai frumoasa ca tine?

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca un bărbat cerebral si cu capul pe umeri ce are o iubita, soție. in momentul in care ar fi intrebat o chestie de genul ar sti sa raspunda.Adica,cred ca niciodata nu ar ridica pe nimeni in slavi (da a ba, esti nebun ce c.ur are, ce as f.teo) daca are deja pe cineva ci ar rapsunde cu "e ok" sau ar spune ca nu e treaba lui.

| alina2k18 a răspuns:

Depinde de cat de buna mi-a fost ziuawinking sanse mari sa il las sa aiba dreptul la o parere daca am avut o zi buna laughing
Otherwise... jar mananca!
laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu văd nicio problemă. Ce e frumos și lui Dumnezeu îi place. Tipa respectivă poate să fie și top model, că tot degeaba. Dacă e cu mine împreună și mă iubește cu adevărat, poate din partea mea să și meargă la suc cu tipa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte grav. Daca e iubitul tau, are ochi numai pentru tine. Celelate femei devin automat urate.Asta e iubirea adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai vrea sa minta sa spuna ca o fata este urâta doar ca sa iti placa tie? Mai tare m-ar deranja lipsa de sinceritate decat faptul ca apreciaza o alta persoana. Daca chiar si tu crezi ca fata respectiva e frumoasa, nu vad de ce el nu ar avea dreptul la aceasta parere.

| mdc98 a răspuns:

Una e sa il intrebe cineva si sa spuna, alta e sa vina de la el, sa admire pe altele si sa simta ca arata foarte bine sau sa zica asta.