| Dizzydizz a întrebat:

Cum ati reactiona daca, stand pe o banca intr-un parc, sau la o masa intr un restaurant ar veni o persoana si s-ar da la partenerul vostru? Sa zicem ca partenerul ar astepta la tine sa faci ceva. Ce ai face?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Are şi ea gură să vorbească.
Dacă "se aşteaptă" ca eu să fac ceva în orice situaţie, inclusiv în situaţia de faţă când îşi poate folosi şi ea capul că doar nu-l ţine doar ca să nu-i plouă în gât, atunci oricum nu merită să fie partenera mea.
Auzi... să se aştepte să fac eu ceva.
Şi-n plus, situaţia descrisă de tine este imposibilă. Cum să fiu la restaurant doar eu cu ea la masă şi să vină un neica-nimeni pe care să nu-l ştim niciunul şi să se dea la ea?! Tu ai citit ce-ai scris?

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca as bufni in rashee hee e cam penibila situatia happy eventual m-as duce la tipa respectiva si i'as zice "Draguto, e luat!" laughing.

| Elena1234456 a răspuns:

O alta idee: ma duc la ea si o intreb : "Pe rand, pe rand, sau toate odata" laughing.

| Dizzydizz explică:

Kongeriket mi s-a int o scena de genu si nu mi se pare extrem de absurda.
Totul e posibil
la cate nesimtite sunt in tara astawinking

| paramore a răspuns:

Dar dc sa astepte sa fac eu ceva, el nu are gurathinking dar daca ar astepta sz eu ceva... o intreb ce vreabring it onsi dk nu-mi place ce raspunde ramane fara par in cap

| OanaG a răspuns:

Ii zic cu calm[daca il mai am] ca e iubitul meu, si daca nu intelege si nu pleaca o flocaiesc.Simplu! laughing

| beka a răspuns:

I-as baga mana in parrolling on the floorsi i-as zice cateva vorbeblushing

| ana_3219 a răspuns:

As intreba-o : "tu vrei sa te joc intre picioare?"

| Liviu a răspuns:

Pei daca nu e indiferenta' si e interesata
Ii atrag atentia' pe loc
Ori vorbesc cu respectivu ca e cu mine
Ori il astept afara dupa ce pleaca si vorbesc cu el xD

| yoyo_7345 a răspuns:

Sincer ii voi spune
-scuze nu e loc pentru tine!
laughing