| cîrne a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca partenerul vostru este bisexual?

11 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Oh, dear! Asa ceva ar fi de vazut, chiar si numai pentru spectacol in sine!
Pe bune? M, as gasi ca e interesant, dar as cere si o clarificare asupra statutului meu in viata potentialului partener "bi". Adica poate fi bi, fara dubla relatie de durata, nu?!
Nu am preconceptii in ce priveste preferinta sexuala a individului. Am o problema cu transexualitatea vulgara, afisata in mijlocul strazii, dar asta e altceva.
Oricum, din intrebarea ta as deduce ca omul "bi" a avut nevoie de ceva curaj sa fie sincer. Macar asta sa apreziem.

| cîrne explică:

Haxor, recunosc, exprimarea e usor redundanta, insa mitocania ta e absolut gratuita. poate revii cu explicatii

| siwel a răspuns:

Eu ma intreb daca sexul a fost facut pentru a fi impartit cu cartierul sau cu partenerul?
In ce masura poate ajuta relatia cuiva faptul ca stii ca respectivul fiind cu tine poate avea fantezii cu persoana cealalta, indiferent de sex.
Se intampla sa fiu si crestin si sa cred ca Dumnezeu a fost destept cand ne-a creat heterosexuali si cand a spus ca sexul este o minune, dar doar in cadrul casatoriei.
Asa ca ma ascund in spatele lui Dumnezeu si a ce spune El. E un loc in care pot fii linistit si in ce priveste sexul.
Cine se joaca de-a libertatea aici, trebuie sa isi asume faptul ca in domeniul asta se crede mai destept decat Dumnezeu!

| Pinkyyy;x a răspuns:

Cred ca as inebuni...
Nu l-as crede.
As lesinalaughing
As spune ca face glume proaste
si ultimalaughing
Cred ca mi-ar spune cea mai mare
tampenie din lumestraight facelaughing)

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Depinde de persoane si fetishuri. cunosc cazuri care au o viata in 3 destul de ok. dar sunt si oameni care nu accepta. de exemplu eu am avut un prieten care si-a pierdut increderea in mine pentru ca am sarutat o fata laughing

| Cory89 a răspuns:

Hmm.as ramane shocata pentru cateva momente, dupa care as incepe o discutzie cu el pe tema aceasta, iar in ceea ce priveste continuarea relatziei...as mai sta pe ganduri un pic. Daca as stii ca ar continua, as pune punct relatziei cu toata durerea din suflet.Shit happendshee hee

| hax0r a răspuns:

Probabil ca nu m-as repeta si contrazice in formularea ideilor ca un papagal epileptic.

P. S. daca ca nu te simti... ar fi cazul

| hax0r a răspuns:

Poate ai putea sa-ti recitesti intrebarea

| anason a răspuns:

I-as spune pa de urgenta.Doar nu incepe lumea si se termina cu el. Si foarte urat ca nu a spus de la bun inceput ce orientari sexuale are.

| publicname a răspuns:

Am o prietena careia i s-a intamplat, s-a despartit pur si simplu d el, el a ramas cu un tip, intre timp ea cu altul, si acum au ramas amici.Asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este! tu cum ai reactionat?