| laure_3087 a întrebat:

Ce replica ati folosii pentru a invita o fata in oras? Sa zicem ca sunteti intr-un parc, pe o banca, langa persoana iubita. Cum ati invita-o si ce replici ati folosi?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

As face un mic joculet care e cam asa:
Eu catre ea:
-Buna ce faci?
Ea:Bine tu?
Eu:Uite am o problema si ma gandeam ca tu m-ai putea ajuta...
Ea:Sigur despre ce e vorba?
Eu: Pai e o fata care imi place si vreau sa ii spun
Ea: Pai fa-o!
Eu:As putea exersa cu tine mai intati:
Ea: Bine...
Eu: Te iubesc din prima clipa in care te-am vazut vrei sa fii prietena mea?
Deci cum a fost am zis bine?
Eabig grina a fost foarte bine
Eubig grineci ar trebui sa merg acum sa ii spun si ei?
Ea: Da du-te la ea si spune-i!
Eu:Tocmai am facut-ohappy

8 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

E pentru toti : nu mai puneti intrebari de prost gust doar ca nu aveti ce face. Cauta categoria potrivita pentru a posta. Nu umpleti categoriile de rahaturi neinteresante. TPU nu e un loc de jigarit categoriile.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Cred ca daca as fi int-o situatie de genul asta i-as spune direct :hey uite chiar imi place de tine si ma intrebam daca nu cumva ai vrea sa iesim odata... direct, fara replici si alte chestii.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Faa, tu, eu, disara la bar rolling on the floor

| racasannicoleta90 a răspuns:

Aaaaa. vrei sa iesi cu mine? E cel ma clasic.

| Iminactivelol a răspuns:

Fetele abia așteaptă sa zici ceva de genu deci nu contează cum formulezi :p

| AntoniaDamn a răspuns:

Ee nu e nevoie de replici pentru asta cum ar fi: Heey bunicul tau e zidar? pentru ca tu esti BETON, sau a durut? cand ai cazut din cer... sau e ilegal sa arati asa de bine- as spune pur si simplu ca ar fi dragut sa iesim odata bla bla...