| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca intr-o zi ai sta suparat pe o banca din parc si o persoana de vreo 30 de ani ar veni langa tine pe banca si te-ar mangaia pe cap ce ai face? Ce ai gandii? Daca acea persoana ar intra apoi in viata ta si te-ar ajuta mereu cand ai nevoie ce ai gandii despre ea?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu si-a gasit jumatatea vietii si isi face sperante cu mine laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Cred ca primul lucru pe care l-as face ar fi sa fug, si sa ma gandesc, ca ori vrea sa ma omoare, ori vrea sa ma hmm, si probabil as evita acea persoana de cate ori as avea ocazia sa o vad.
Din moment ce e un necunoscut, nu as sta acolo sa ma mangaie ca pe un animal de companie.
Tu cum ai fi procedat?

| Florentina9210 a răspuns:

Ca e labil psihic. Sau ca e vreun pedo, sau vreun psiho.

| CuriousStuff a răspuns:

Avand in vedere ca e destul de apropiat de varsta mea... Ori persoana respectiva ar avea ceva probleme serioase ori ar fi putin beat... Daca ar fi o femeie si ar arata si bine, nu as avea probleme. laughing
Nimeni nu ajuta pe gratis, dezinteresat...

| Mussette a răspuns:

Cam dubioasa atitudinea cuiva sa faca asa ceva. Cred ca m-as teme putin si as pleca, incat n0-ar apuca sa intre si in viata mea. Daca s-ar ajunge pana acolo, e clar ca are un interes si nu stu ce interes as avea eu sa accept asa ceva.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mussette):

Si eu sunt de aceeasi parere.

| Mussette a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai cam asa e. Sa fim seriosi, cine ar veni sa faca asa ceva?! Doar nu suntem o pisica sau un catel ca sa primim mangaieri gratis. Si nu cred ca exista "zane" care sa ne ajute apoi in viata, fara vreun interes. Sunt mai suspicioasa si n--as vedea cu ochi prea buni aceasta imagine. :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as trage o palma, un " Du-te dracu de dubios " si as pleca. Cat tupeu sa-mi atinga parul. laughing