| andrada a întrebat:

Buna!
Cum fac ca pe facebook sa scriu numele cuiva intr-un comentariu si cand dai clic pe nume sa te duca direct pe profilul acelei persoane? Daca ati inteles ce vreau sa zic happy. Si daca scriu pe wall la cineva ceva si apoi sterg acea persoana mai vede ce am scris?
Funda si plz rasp la aman2 lucruri
scuze de categorie dar e urgent

Răspuns Câştigător
| Lolita1130 a răspuns:

Ca sa apara numele persoanei dorite in comentariu, adica cu culoare albastru inainte de a scris numele pune @ si apoi selecteaza numele. Sper ca ai ineteles! Funda? big grin