| coffeeoclock a întrebat:

(scuze de categorie) DAU FUNDA! Bună seara sau dimineața TPU, am nevoie urgentă de o soluție. Vreau să văd profilul cuiva de Facebook care e complet privat... un program, un site. ceva? Nu, nu vreau să dau cerere acelei persoane deci rog seriozitate big grin mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un scop pentru care cei de la facebook ofera acesta optiune de privat. Nu exista programe magice sa sparga securitatea facebook

| Ssssmokin a răspuns:

Exista un program dar trebuie sa il instalezi in calculatorul persoanei acelea