| adina_6125 a întrebat:

Buna:*cum ii dau de inteles la prietenu meu ca vreau sa ma sarute, sa ma tina in barte, sa ma tina de mana si faze de asta? el e destul de timid:-|big grinPls Help Me! DAU FUNDITabig grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adica stai cu el si nu te tine de mana?thinkinglaughing
Pai tine-l tu de mana daca el nu are curajoh go on
Poate asa va prinde curaj

| TąNyą a răspuns:

Îl iei tu de mână, dai să-l iei în braţe şi te apropii f mult de gura lui tongue te va săruta el

FantaSZy.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai poate el e mai timid
fa tu primul pas
ia-l tu de mana, ia-l in brate si apoi va veni si sarutul
dar nu trebuie sa va grabiti
poate el nu e pregatit
aveti tot timpul la dispozitie
succes!

| Cjay a răspuns:

Hey pai nahh...stai si u langa el incearca sa il saruti... poate sa gandeste ca daca v-a incerca te superi sau nu vrei, eu stiu ce gandeste elthinking Daca vrei sa iti raspund la intrebari baga idul meu yo_numay_yo_clau oricum o s incerc sa iti rasp la intrebari

| Georgiana21 a răspuns:

Păi atinge-l pe mână, mângâindu-l pe spate, uşor. Încetişor, încearcă să-l prinzi de dupa gât. Sărută-l lung pe obraz (domol, uşor).
Ia-i mâna lui în a ta şi atunci când sunteţi mai apropiaţi, cu ochii închişi (eventual) şopteşte-i uşor la ureche să te cuprindă în braţe.Nu cred că va refuza.

| WickedBoy a răspuns:

Ii zici : "Ia-ma'n barte iubitel!"

| AlexSadik a răspuns:

Te scarpini in varful nasului sau te lingi in palma (merg amandiua incearca si nu vei regreta) dar sa ma anunti cand faci asta sa fiu prin preajma cu o camera video primesc funda? sad

| VogueB a răspuns:

Ia initiativa, presupun ca te-ai uitat la Twilight, stii partea cand fata aia e suparata ca de ce n-o invita chinezu la bal, si bella i-a zis pai invita-l tu, esti o femeie puternica etc. Si ala a acceptat si de atunci sunt impreuna. dada sunt plictisitoare in fine, ai prins esenta. Si ce rau se poate intampla, daca faci tu primul pas. If you never try, you'll never know big grin

| geo_1909 a răspuns:

Uita-te in ochi lui asigurate ca si vace lafl si incearca oarecum sa iti apropi buzele de a le lui va merge succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct, daca nu s-a prins de asta nici o sansa cu sugestii