| yubitha a întrebat:

De ce le place baietilor sa atinga, sa sarute, sa tina in mana sanii unei fete? sau sa bage capu intre sanii unei fetehappy? ast rasp. funditabig grin

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ganton : De Menta rolling on the floor

| Pitic a răspuns:

Barbatii sunt inebuniti dupa sani fie ca sunt mari, mici acestia sunt atrasi deoarece ei nu au.

Mai mult ii atrag mameleoanele(sfarcurile)

Atunci cand un barbat atinge sanii unei femei, ii saruta mameleoanele degaja un fel de '' parfum '' (miros) care nu se simte insa cunva acest miros stimuleaza creierul masculin iar acestor le place sa isi petreaca mult timp acolo
Funda te rog

| bluesky a răspuns:

Pentru ca le placebig grin... vor sex si in felul asta o exicta pe fata si ea va ceda mai repede decat sa se roage de ea sa faca sex. Nu ar trebui sa ii permiti daca nu esti pregatita sa faci sex si ti-e frica.

| remus a răspuns:

Este instincul matern, cred ca fiecare dintre noi la pieptul mamei ne-am simtit cel mai bine, hraniti, ocrotiti, la caldura si siguranta, cautam mereu acea stare de bine.

| Zoe_7457 a răspuns:

Cel mai simplu raspuns poate asa intelegi:gandeste'te ce iti place tie cel mai mult sa ii faci unui baiat, si incearca sa gasesti un raspuns dc faci asta.iti zic eu dcbatting eyelashes pentru ca iti activeaza stimulii placerii si te capteaza asa e si in cazul sanilor tai sunt ca niste magneti pentru baieti pentru ca le ofera o stare de bine de placere de excitarelaughing

| angel4v3ryour a răspuns:

coolsi tu aku...parca nu-ti place!

| ganton a răspuns:

De Niro.