| adina_6125 a întrebat:

Hibig grin.azi o sa am prima intalnire cu iubitu meu de cand suntem impreuna:X. tin foarte mult la el si el imi spune ca ma iubeste si mia demontrat asta.ideea e ca eu vreau sa il sarut dar el e mai timid.nu stiu daca ma va saruta el(dar nu prea cred). daca nu atunci vreau sa il sarut eu dar nu prea stiu cum sa fac. o sa fie si 2 prieteni cu noi. e primul meu sarut si sunt cam speriata:ss.cum credeti ca trebuie sa ii dau de inteles ca vreau sa ma sarute? Pls Help Me! DAU FUNDITA:d

8 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Tre sa fi tu insati
iar sarutul va veni de la sine
voi trebuie sa va lasati purtati de val
succes :*

| Damian a răspuns:

Nu te grabi sa il saruti, sa sari pe el, ve-ti sti amandoi cand e momentul oportun si totul vine de la sine, si iti mai da un sfat: nu mai incerca sa impresionezi ca iti va scapa

| nana a răspuns:

Salut biancabig grin. Sfatul pe care ti-l pot da este sa nu fortezi lucrurile. Cu certitudine si el doreste treaba asta. Primul sarut este greu de dat si la fel de greu de uitat. Fiind putin timid iubitul tau, cred ca ar aprecia daca ai astepta si i-ai lasa lui primul loc. Barbatii in general aprecieaza si vei creste in ochii lui, daca ii lasi lui primul loc de a lua o decizie sau a pune in practica o surpriza sau un gest. Lasa lucrurile sa decurga normal, prin gesturi calde, atentie multa asupra lui, mai ales ca spui ca vor mai fii si alte doua persoane cu voi. Pentru a nu il face pe el, sä se simta stingher, din cauza timiditatii, mai bine amana primul sarut cand veti fii doar voi doi. Cu siguranta v-a fii mult mai bine asa si relatia voastra v-a fii mai placuta si de lunga durata. Sa fii iubita si sa va fie bine impreuna. Pup.
nana

| dnxbv a răspuns:

Inca nu ati avut prima intalnire, dar voi deja va spuneti "te iubesc" si vreti sa va sarutati. damn it!

| Daiana_1431 a răspuns:

Pai. va iubiti deja si nu ati avut inca prima voastra intalnire? laughing Scz dar puteai sa pui intrebarea altfel.

| danielagoldica a răspuns:

ESTI chiar tare de tot! Ce ti se pare asa o mare chestie sa saruti pe cineva!?

| rosto a răspuns:

Daca astazi e prima data cand va intalniti, prima data cand va sarutati fii sigura ca nu este iubitul tau si in niciun caz nu te iubeste.winking Intelegi tu ce zic...

| Cronki a răspuns:

Daca vrei ca timidul sa te sarute, ar fi bine ca cei "2 prieteni" sa stea la casutele lor azi. Mergeti mai spre seara prin oras la un film, gradina zoologica(incearca sa'l duci de mana), apoi popositi intr'un parca cu bancute, fara aglomeratie. O sa ai parte de un sarut pasional, pe care nu ai sa'l uiti prea repede!