| mgtow a întrebat:

cum imi pot convinge parintii ca eu voi ramane singur tot restul vietii mele? Ei nu ma cred spun ca pana la 30 de ani mai am timp laughing dar eu as vrea sa ma inteleaga pe mine nu sa opineze ei asa, vreo solutie cumva?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Tu ai o mare problemă, serios. Îţi pui nick-ul,,SingurToatăViaţa", la întrebările legate de familie,prieteni,despărţire, ţii neapărat să ne reaminteşti că tu vei fi singur toată viaţa (de parcă nu ţi-am văzut nick-ul),iar acum vrei să-ţi convingi părinţii!
Ce ţi s-a întâmplat de crezi că vei fi singur toată viaţa? Dacă pleci de la ideea asta, niciodată nu o să poţi avea încredere în potenţialul tău,vei rămâne singur şi vei intra în depresie!
Probabil că acum spui lucrul ăsta din cauza teribilismului, sau poate vrei să epatezi într-un fel şi nu ştii cum,dar o să-ţi dăuneze dacă nu încetezi să mai crezi asta, ai să vezi!
Baftă!

pa, pa.

8 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pt că niciodată nu poţi să spui niciodată poate nu mâine, poimâine hai să zicem nici într-un an, dar într-o zi vei da peste fata care îţi este sortită tongue

Numai fi pesimist
T.

| LiveYourLife a răspuns:

Dar de ce sa ramai singur tot "restul vietii tale"?

daca nu ai avut pana acum o prietena nu inseamna ca o sa ramai singur toata viatawinking

sau daca ai avut si nu era tocmai cum vroiai tu nu inseamna ca nu va aparea persoana potrivita pentru tinewinking

nu mai fi asa de pesimist ca nu e binewinking

traieste-ti viata!

big grin

| ExistaMosCraciun a răspuns:

In primul rand trebuie sa te convingi pe tine, nu pe ei, atunci cand esti ferm convins de un lucru, nu dai din "fleanca" in stanga si in dreapta, doar "taci si faci". Asa ca, se pare ca nici tu nu esti ferm convins, plus ca mai ai timp pana la 30 de ani si te vei razgani, iti garantez.

| bunny112 a răspuns:

Da oare de ce asa sigur ca vei fi toata viata singur? stii era o vb 'nu aduce anul ce aduce ceasul' asa ca nu se stie ce va fi maine ori ce va fi peste un citiva aniwinking

| FirstState a răspuns:

Eiiii, nu vrei sa ai copilashi? chiar vrei singur toata viata?

| Schoompika a răspuns:

La cat de urat esti sigur vei fi singur toata viata, apoi la batrantete a sa te ingroape o pisica(daca pe ea o accepti). daca nu, ai sa mori si nimanui nu ii va pasalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cauta sa-i convingi. Bai, urat nu esti. Cand o sa-ti puna capac una de-aia, de-i bei apa din sutien, o sa te umfle rasul de prostiile care-ti trec prin cap acum. Daca ajungi calugar, sa-mi pui si mie o vorba buna la Jesus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa tu convinsullaughing. Dupa ce vad in poza aia nu pari urat deci ma indoiesc ca fetele nu te vor aborda, iar tu nu o sa le dai atentie toata viata. Imposibil sa nu te razgandesti, vei vedeawinking
pusssy:*