| Chiriac_Ionel_1972 a întrebat:

Buna,cum ini dau seama daca un baiat ma place? adica sunt intr-o situatie cam dificila vedeti voi el m-a intrebat daca vin la banchetul generatiei trecute si eu am spus da dar de ce si el a zis a na poate facem un dans si eu am zis na poate facem asa cand am ajuns acolo el nu prea ma baga in seama si a plecat afara cu niste colegi eu am intrebat unde este ...pe o colega si ea mi-a spus nu stiu dar de ce si eu am zis na am intrebat si eu asa a intrat inapoi in camin si ea s-a dus si i-a spus ua dar cand o iei pe... la dans ca ea vrea sa danseze ca a intrebat unde esti si el i-a spus si ce sa-i fac eu si eu i-am spus ei cum fa n-am intrebat unde sunt baieti cand de fapt nu era asa in fine am plecat dezamagita da si nuprea ca daca dansam se radea de noi si in plus nu stiu sa dansez in fine banchetul a trecut anul la fel asa acum suntem in clasa 8-a si stiti este o situatie cam ciudata in sensul ca cand iasa la tabla se uita la mine in pauza se uita la mine si nu orsicum cu o privire de aia ca in filme si sa vezi ce chestie ca ma uit fara sa vreau si eu la el.Mai e o chestie el are o prietena apropiata dar doar ATAT si nu cred ca are ata incredere in ea incat sa-i spuna pe cine iubeste pentru ca a zis ca o iubeste pe prietena mea dar n-are cum ua cand asculta muzica in casti dansa si se uita la mine deci ce credeti ma plalace sau nu din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| EmanuelIancu a răspuns:

Cam da! laughing Parerea mea tongue

6 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Nu am vazut pe nimeni cu o gramatica si o exprimare asa de proasta. Poftim aici :...,,,,,,,?! ia-le pe toate, o sa-ti fie de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| Nadiiii a răspuns:

''cum imi dau seama daca un baiat ma place'' iar numele tau este Ionel, cam dai de gandit

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru Nadiiii):

Ua dar sunt fata, si m-am logat cu feizucul lui tata