| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi poate da seama o fata, daca un baiat o place? Tipul de care-mi place tot timpul ma face sa zambesc si ma binedispune, at cand ma vede ma priveste fix si imi zambeste. Mi-a cerut nr de tel dar m-a sunat doar o singura data. daca am avea cunostinte comune ar fi mai usor de aflat daca simnte ceva pentru mine, dar din pacate nu avem.Eu nu am tupeu absolut deloc, deci nu am cum sa-i zic ca vreau sa ne intalnim, nu am tupeu nici macar sa-l sun. Dati-mi o idee cum ar trebui sa vb cu el, si cum ar trebui sa-i dau de inteles ca vreau sa ne intalnim? Credeti ca acest baiat ma place. dupa felul cum se comnporta cu mine? Multumesc

Răspuns Câştigător
| sweet0girl a răspuns:

Daca ai zis,, atunci cand ma vede " sa inteleg ca va mai intalniti deci sfatul meu ar fi sa ii ceri id si sa vb cu el pana va imprieteniti iar apoi daca nu te invita el in oras ai putea sa il inviti u pe el

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Sigur te placehappy... mai bine iesiti in grup cu mai multi prieteni si vezi cum decurge intalnire, pe urma sigur te va invita sa iesiti amandoihappy

| cLeILa a răspuns:

Raspuns ales
Cel mai bine e sa-l intrebi. CU TUPEU!
Fara comunicare nu exista relatie intre cei 2. PUNCT fundita?

| justadream_3723 a răspuns:

Pai prinde curaj si suna-l tu daca se incumeta si te inviat undeva sau sa va vedeti in parc nu neaparat numai voi 2 inseamna ca te place si ai si tu putin tupeu sa stii ca nu strica