| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot!crying Ajutati-ma cu sfaturi!
Imi place de un baiat, care credeam ca si el ma place pentru ca se comporta foarte frumos cu mine ma face sa zambesc si ma binedispune, ma privea fix si-mi zambea, mi-a cerut nr de tel si m-a sunat sa vada ce fac.Credeam ca nu are prietena.insa m-am inselat are prietenasadiar eu mi-am facut sperant desartecrying
Ce pot crede eu acum? daca pana mai ieri credeam ca ma place. iar acum. vad ca e intr-o relatie?crying

Răspuns Câştigător
| alex_9030 a răspuns:

Si mie mi se intampla ceva asemanator.Nu-ti face griji poate intre voi e acea "iubire" amic-amica.Incearca sa uiti sentimentele pentru el si priveste-l ca pe un BF. FUNDA?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Inseamna ca nu e un baiat de trebuiehappy. nici pr lui nu i-ar placea daca ar avea despre astea. ignora-l uital nu-l lasa sa isi bata joc de tine. sua comportate cu el ca un pr.
ps: gandeste-te la lucrurile care nu iti plac l el asa o sa il uiti mai repedelaughing

| gaby37 a răspuns:

De ce numai poti ia-o relaxo frate

| QuizMaster a răspuns:

Poate ca ai inteles tu gresit mesajele.Sau poate dorea doar sa isi faca o prieten din sexul opus, fara insa ca aceasta sa devina iubita lui.Incearca sa discuti cu el, sa il intrebi daca vrea sa fiti doar prieteni sau ceva mai mult.

funda?

| roxanagabriella1 a răspuns:

Mi s-a intamplat ceva asemanator de fapt chiar la fel.dar ce conteaza daca are prietena daca o tine de bibelou. Poate e pus ochii pe tine si nu poate sa-i dea papucii aleiaoh go on.Credema a lasat-o paia pentru mine. Poate se declanseaza ceva intre voismug