| beatricelavinia a întrebat:

Buna,cum pot sa aflu daca un baiat isi bate joc de mine?{sunt impreuna cu el}

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai acum ce ai vrea sa iti spunem noi?
vrei din start sa vezi daca i sfant ori nu,?happyCum adica daca isi bate joc de tine?
si de ce sa faca asta? Tu esti singura sa poti afla asta! Mai ales ca ne ai dat foarte putine detalii adica deloc despre el...trebuia sa ne povestesti ceva anume despre felul lui de a fi.ok?

| Deleb a răspuns:

Eh, lucrul clar e ca nesimtirea e des intalnita la toti. Du-te si afla.

| zZAlexandruZz a răspuns:

Mi-ai dat prea putine detalii, ca sa te ajut este nevoie de mai mult de 10 cuvinte scrise.

| beatricelavinia explică:

Pai de la un timp de vreme a inceput sa se poarte altfel adic se da la fete, se supara pe mine din orice, prietenul lui cel mai bun mi-a trm un mesaj si s-a suparat pe mine pentru si mi-a zis ca dc vb eu cu el(in mesaj ma intreba daca iesim pe afara)nu sunt sigura daca isi bate joc de mine sau ma insala