| eva234 a întrebat:

Cum sa aflu daca lui un baiat ii place de mine

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

Bun cum s-a mai spus il intrebi!
Dar sa zicem ca iti este frica sal intrebi... se mai intamplawinking
Atunci iti dai seama din comportamentul sau: cand vorbeste cu tine zambeste, isi da toata silinta sa stea aproape de tine, incearca sa te faca mereu sa razi, nu spune nimic care sa te raneasca, se comporta mai frumos cu tine decat cu alte fetehappy
Sau daca aveti un prieten comun(baiat), ii spui sal intrebe si afli raspunsulwinking

9 răspunsuri:
| trance04 a răspuns:

Citesti horoscopul si scrie acolo, asta daca stii sa citesti ca de scris ne-am lamurit totiwinking

| eva234 explică (pentru trance04):

De citit stiu da aci am scris repede si de atita am gresit dava vre-ti sa stiti.Prostilor

| trance04 a răspuns (pentru eva234):

Vezi ca ti-ai pierdut suzeta pe undev sau ai emotii cand scrii de pe olita?

| JasminNoir a răspuns:

Pai sincer eu nu cred ca lui un baiata i-ar place de tine pentru ca tu vorbeste prea bine romaneste.

| Alexu9696 a răspuns:

Simplu il intrebi!

| nokautone a răspuns:

... Daca vrea sa faceti dragoste inseamna ca te place

| shermanbitzz a răspuns:

Apelezi la vrajitoare, care pentro o cartela de 5 euro iti muta constelatiile si schimba pozitiile zodiilor transformandu-ti viitorul ruinat intr-unul sclipitor ce radiaza concomitent cu bucurii si satisfaceri profesionale.Il tragi de limba pana iti slobozeste adevarul.Sau pui o prietena mai putin atractiva sa-l interogheze.

| eva234 explică (pentru shermanbitzz):

El miaa ca ma iubeste

| AlexandraKiss1234 a răspuns:

Simplu, al intrebi!