| MisteryM a întrebat:

Cum sa aflu daca unui baiat ii place de mine`?

Răspuns Câştigător
| xLuenn a răspuns:

Pai vezi din comportamentul lui, adica unii baietii sunt mai sentimenatali cu o fata daca o plac, altii sun mai curajosi siti spun in fata iar, unii se poarta groaznic cu tine ca sati atraga atentia.Sau ca sa-ti dai seama ai putea sal intrebi fata in fata. Orice ai alege sper ca-ti va fi de folos.
noroc!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Observa cum se comporta in preajma ta.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Heiii,

Întreabă-l.sau dacă tu îl placi spune-i ce simţi fără frică.

SUCCES!

| FlorenceVi a răspuns:

Cauta pe Google: "Oare ma place X?" Si sigur vei gasi raspuns smug!

| DeSsH0pEuuU a răspuns:

Poiii.depinde,eu ii spun pe fata totul, uh daca nu ai curajul asta, poti sa afli intr-un singur mod la fel cum ti-a zis ElySweeT big grin...BAFTA!