| frumusika2010 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 saptamani.Cum aflu daca isi bate joc de mine?sad

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi dupa cum iti raspunde. cea mai sigura metoda este sa-l privesti in ochi.vei vedea dupa privirea lui daca simte ceva pentru tine sau daca doar isi umple timpul

| Crisyy a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba`l ce are de gand sa faca. daca vrea o relatie de lunga durata.sau chestii gasesti tu ceva.happy

| stefannn a răspuns:

NU il lasa sa isi bata el joc de tine, bate-ti tu joc de el

| SmileeBaby a răspuns:

Faza care tot timpul merge : o rogi pe o prietena de a ta (daca arata bine ii super ok) pe care el nu o cunoaste sa iasa cu prietenul tau in oras la sfarsitul intalnirii vezi daca el vrea sa se combine cu prietena ta sau nu.

Sper ca ti-am fost de folos.

| Anda1197 a răspuns:

Fa-ti un alt id...si presupune ca esti altcinev.de preferabil un id cu un nume al unui prieten de-al lui! si adu intamplator vorba despre tinebig grin eu asa am facuttongue

| Ssshadow a răspuns:

Ancearca sa faci si tu misto de el asa un pic sa vezi daca face ceva mai ciudat. Daca se comporta mai ciudat, etc.

| o02i a răspuns:

Daca esti cu un baiat inseamna c a impartiti aceleasi sentimente, ar fi normal sa va iubiti si respectati reciproc! Daca totusi ai impresia ca isi bate joc de tine nu incerca sa apelezi la metode stupide de a afla asta ci pur si simplu observa asta din comportamentul si atentia lui fata de tine si de relatia voastra. E foarte usorhappy