| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi dizvirginez iubita? am incercat usor lent ...si nu imi intra *****sad cand incerc putin mai tare se urca pe pereti si nu mai vrea...crying

Răspuns Câştigător
| Euu12 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea sa o saruti in timpul ce incerci sa o bagi lent... si excito inainte e mai bine asa...happy

normal ca doare la inceput sa incearca sa fi cat mai romantic faceti un pic de petting sa se simta si ea bine si apoi va trece happy

succes

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Spune'i sa reziste. straight face Sau trimite'o la mine, ca ti'o aduc eu gata inceputa.

| Corina a răspuns:

De creme si lubrifianti ai auzit? Incearca!

| Ioana2518 a răspuns:

straight face nu mai vrea pentru ca o doare ingrozitor. mi s-a intamplat si mie:-ss//cati ani are iubita ta?

| ATB a răspuns:

Excit-o grav, joaca-te cu clitorisul mai multe minute, daca niciunu din voi nu face sex oral incearca un lubrifiant si se zice ca e bine ca prima data sa o musti de ureche cand i-o bagi ca sa atraga atentia. Acum sa nu crezi ca fac misto dar cel mai bine e sa o exciti si ii dai o limba ca saliva e un lubrifiant bun. Multa bafta.

| ELD a răspuns:

rolling on the floor)))vreau saaaa raddd laughing))ma lasa`ti? stupid question!

| KeepCalm a răspuns:

Cand nu e atenta o bagi repede, apoi se urca pe pereti dar la urmatorul contact sexual iti va multumi ca nu ati lungit`o o lunahee hee

| criss_5841 a răspuns:

Da- preludiul mai lung sa se ude si ea laughing
si nu vorbi cu ea in timpul preludiului si o bagi usor usor si dupa aia de tot laughingblushing daca chiar te iubeste si e pregatita nu inteleg de ce nu ar vrea sa o faca! convinge-o! Tu esti virgin? Ca daca esti virgin e mai najpa ca nu ai experienta. dar daca nu mai esti spune-i ca poate o doare la inceput dar duapaia o sa-i placa smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma, uite un sfat care iti va prinde bine:pune-i picioarele ei la tine pe umeri si incearca atunci sa o bagi incetut, dupa ce a intrat poti sa-i lasi picioarele jos(de recomandat ar fi sa o faceti intr-un pat). succes

| icebaby a răspuns:

Trebuie multa rabdare in asa caz happy Prietenul meu m-a dizvirginat timp de o luna sad, incercind de 100 de ori.Ma durea asa de tare incit nu mai voiam sa mai incerc, ma infioram atit de mult cind il simteam gol crying. Acum lucrurile s-au mai aranjat, cind ne aducem aminte, ambii credem ca de vina a fost faptul ca nu eram gata p-u aceasta, aveam doar 16 ani... Intelegi, p-u a incepe asa o relatie este necesar ca femeia(fata) sa arda, sa nu mai poata rabda si sa-i vina sa-si rupa hainele de pe ea singura, fapt care se intimpla numai dupa ce fata se maturizeaza. Daca prietena ta nu a atins virsta data, iar voi tineti cu tot dinadinsul sa faceti dragoste, te sfatui sa fii mult mai tandru cu ea.Sarut-o cit mai mult, dezbrac-o, sarut-o pe tot corpul, tu insa ramii imbracat, ca ea sa nu se streseze. Fa acest lucru ore in sir daca e nevoie, fa-o sa se exite tare-tare, pina in clipa cind ea va incepe sa te dezbrace si sa te roage sa-i introduci penisul happyInsa nu fi sigur ca rezultatele vor aparea din prima data.Fii mai ingaduitor si incearca in alta seara!
Sa stii de la mine, in asa chestii este foarte important sa ai rabdare.
Succese!