| AGentulP a întrebat:

Salut.
Mi-am inceput viata sexuala acum 5 luni, am dizvirginat o fata fara prezervativ si m-a durut putin, m-am "chinuit" de doua ori sa o dizvirginez apoi am folosit prezervativ.
De curand am incercat odata fara prezervativ dar "ata" nu vrea sa se rupa si ma doare ingrozitor.
Bun imi recomandati ceva fara medici, repet FARA MEDICI!

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Ata se rupe din primul contact sexual, sau urmatoarele, sau nu se rupe, acum durerea nu stiu de ce ar aparea pentru ca, chiar si cu ata intacta nu ar trebui sa te doara, asigurate ca atunci cand o penetrezi sa fiti amandoi bine excitati si auto-lubrifiati, daca durerea persista, este patologica, si trebuie sa mergi totusi la un medic, iti urez succes si sa nu ajungi la bisturiu ca e urat de tot mai ales in zona aia.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mi-o luat tata beamve-u

| AGentulP explică (pentru unknownn):

Frumos raspuns laughing!

| Against a răspuns:

Mai incearca pana se rupe..sau poate chiar ai o probelma

| AGentulP explică (pentru Against):

Ma doare frt, da o sa mai incerc big grin! Doar nu-s a pussy laughing

| TheSmith a răspuns:

Sterilizeaza o lama de ras...si taie ata! si aia e!

| szantoiulia a răspuns:

Dar ce are daca implici medicii in acesata problema?