| k1d0TeK a întrebat:

am 12 ani si o fata ma invitat sa facem sex la ia acasa e iubita mea si eu nu stiu ce trebuie sa fac eu sunt inca virgin si as vrea sa ma dizvirginez si daca e bolnava?
Ce fac HELLP?

8 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Cum poti sa faci asta la 12 ani?! :l

Esti copil! De unde stii tu ca fata aia e sanatoasa?(Doamne fereste, poate are S.I.D.A sau BTS) Si nici nu-i bine sa o faci acum.

| soul2soull a răspuns:

Uita-te la un film porno si ai sa inveti ce sa faci

suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te si intreab-o pe maica ta. o sa iti explice in detaliu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Spune-i iubitei tale ca trebuie sa-si cumpere un manual de romana.batting eyelashes
Asa ca tu vezi-ti de treaba.

| leftside a răspuns:

Incredibil! La 12 vrei sa faci sex?
Hai du-te, vezi ca e ora de culcare.

| Unbelievable a răspuns:

Vai de capul meu straight face. Voi gândiți când întrebați așa ceva?

| MllsEcstasy a răspuns:

Ce trebuie sa faci? sa te duci si sa te joci cu masinutele! cu ce vrei sa o dezvirginezi la 12 ani, ma?

| lumy06 a răspuns:

Doamneee da eu mai stiam la 12 ani ce-i aia sa faci sex? du-te si joaca-te ..lasa sexul...