| PufyPufarina a întrebat:

cum pot scapa de un baiat. M-am combinat din plictiseala cu un baiat pe care nu il plac, iar acum nu ma mai lasa in pace. Nu stiu cum sa ma despart de el.ce motive sa gasesc?(se comporta frumos )

26 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pur si simplu nu mai vorbesti cu el, il eviti

| RAY a răspuns:

Asumati resposabilitatea din moment ce esti pe combinati cu baieti, acuma ce sa faci spune-i asta, ca doar nu v-ati casatorit, data viitoare ai grija ce combinati mai faci

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca sa scapi de el intr-un mod cat mai elegant, ii poti comunica ca nu doresti sa ii dai sperante false si din acest motiv te simti obligata sa-l instiintezi ca nici in viitorul indepartat sa nu spere ca veti intretine relatii sexuale.Procedand astfel iti vei da seama de adevaratele lui sentimente si intentii, si de asemenea nici tu nu vei putea fi acuzata de prietenii tai de lipsa de loaialitate sau de ceva mult mai grav.

| Doub a răspuns:

Foarte urât din partea ta.
*Urât, urât*

Îi spui adevărul.

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Intotdeauna suportam consecintele propriilor noastre actiuni, mai devreme sau mai tarziu, asta e misto la viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca iti pare rau, este un baiat foarte de treaba, dar nu il placi si punct happy. Nu esti obligata sa stai cu cineva pe care nu il placi.

| TeoImpuls a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a combinat cu el din plictiseala. E vina ei. Singura obligatie pe care o are este sa-i spuna tot adevarul frumos chiar daca o sa-l doara... Si sa nu-i dea cu piciorul ca la o carpa de sters praful

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoImpuls):

Este parerea ta si o respect, dar cum crezi ca se va simti daca ii spune ca s-a combinat cu el din plictiseala si apoi nu mai stia cum sa scape de el. Aiurea, zic eu, chiar ca ar fi o carpa de sters praful.

| sagetarius a răspuns:

Ii spui adevarul...
Ii spui ca iti pare rau, este un baiat foarte de treaba, dar ca nu te merita.

| TeoImpuls a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? De ce nu iti place baiatul?

| TeoImpuls a răspuns:

Sunt PRO acestei variante... Iar curma suferintele facute de o "parasuta".

| LoveSleep a răspuns (pentru TeoImpuls):

Ai zis-o perfect. Exact asta voiam să scot în evidență, dar nu credeam c-o să-și dea seama cineva. Apreciez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

De ce credeai ca nu si-ar fi dat nimeni seama? laughing LoveSleep pe care il stiu eu nu ar aprecia pe nimeni, mai ales pe cineva care a scris "iar curma". Ce ai patit? :\ laughing)

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt puțin melancolic laughing
Dar tu cine ești de-l cunoști așa bine pe LoveSleep ăsta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ehh, te-am urmaresc si eu de ceva timp pe aici (inainte aveam numele EusuntLia), si ma amuza atat de tare raspunsurile tale. Esti motivul pentru care mi-am facut cont pe TPU. laughing)))

| TeoImpuls a răspuns (pentru anonim_4396):

Autocorectul a fost.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, ce de complimente.
Ți-aș zice și eu ceva drăguț, dar știu doar că Tu ești Lia.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Atat e mai mult decat perfect. Oricum dragutul nu iti sta in fire laughing))).

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu am apreciat fetele care se mulțumesc cu puțin laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Uuu, uite ca a venit si complimentul. Multumesc, multumesc!laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce. Tu continuă să mă urmărești, iar dacă mai vrei, doar spune-mi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mi-e bine acum, atat a fost de ajuns. Sunt cu ochii pe raspunsurile tale, ai grija. Noapte buna! laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Somn ușor.

| Cata674 a răspuns:

Ti-ai batut joc de el...

| Catalin_Zaharie_1996 a răspuns:

Spune-i ca au inceput sa te atraga femeile.