| anonim_3967 a întrebat:

Hey... buna, acum 2 saptamana am fost cu un baiat dar m-am despartit de el si dupa 2 zile m-am combinat cu altul si el acum sp prin scoala ca sunt o curva dar nu e adevarat sad si acum sunt cu altul dar nu il iubesc nici nu stiu dc am vrut sa fiu cu el pentru ca plac alt baiat... dar el nu cred ca ma iubeste, si as vrea sa ma despart de actualul dar nu stiu ce sa fac VA ROG mult ajutati-ma voi :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, bravo. Iar tu pui la suflet aceste vorbe prin care vrea să-ți facă rău fiindcă l-ai părăsit, se răzbună într-un fel. Tu te simți curvă? Atunci, de ce ți-ar păsa?
Nu cred, sincer, că ești curvă. Cred că ești doar indecisă și nu ți-ai judecat faptele profund. E bine că poți învăța ceva din asta și să te gândești mai bine înainte de a face ceva.
Clar nu îi iubești pe niciun, cel mult placi.
Mai bine fără niciunul, cine încearcă să împuște doi iepuri deodată eșuează!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Corect nu esti o curva
Esti o curvulitahappy

Răspuns utilizator avertizat
| alissa6 a răspuns:

Pai daca te desparti de el va crede tot mai mult ca esti o curva asa ca stai cu baiatu ala pana se desparte el de tine.