| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna cum sa aflu daca un baiat ma place, nu vreau sa il intreb in fata vreau sa stiu daca ii place si lui de minesadsaddar dupa cate mi-a zis un coleg eu nu cred, nu stiu ziceti si voi.

Nu stiu de unde a aflat ca mie imi place de el si s-a dus la un baiat prietenul meu si a spus ba lui Nicole ii place de mine? si baiatul acela a spus ca nu stie dar el stia doar ca nu a vrut sa se implicestraight faceapoi baiatul pe care il plac a plecat razand cu prietenii luisadsad. Alta data s-a dus un coleg mai tupeist l-a luat intr-e patru ochi si i-a spus ca mie imi place de el si at si-a facut crucestraight facesad. Dar astazi el statea pe un scaun pe culoarul scolii si eu si prietena mea treceam si se uita dupa minestraight facesi o data vine la mine prietenul lui cel mai bun si zice :O aici erai vezi ca te cauta (X) prin toata scoala se uita dupa tinestraight facestraight face.
Ce sa mai inteleg o data se rade de mine si isi face cruce cand aude ca il plac si o data se uita dupa mine straight facestraight face. Ce credeti ma place straight faceFunda straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Eu cred ca e interesat de tine si ca a ras/si-a facut cruce tocmai din cauza ca nu i-a venit sa creada ca tu te-ai putea uita vreodata la el. Da-i si tu cateva semne, vorbeste mai mult cu el, dar totusi sa nu pari disperata/prea disponibila.Lasa-l pe el sa te urmareasca.Pare genul asta de baiat.Succes!happy

3 răspunsuri:
| MaDroghezCuFericire explică:

Cred ma scuzati :''>

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Eu cred ca te place!
si eu sunt pusa in aceeasi situatie ma rog trateaz-l cu indiferenta si el o sa te bage in seama, prefate ca nu iti mai pasa d el si o sa vina la tine cu coada intre picioare iti garantez eu

| Ebby a răspuns:

Sincer? Chiar nu te meritahee hee. Daca rade de tine, face misto. Mai bine uita-lwinking. E tipul omului cu 2 fete happy. E mai bine sa tii la distanta asemenea oameni. Sper ca te-am ajutat. :*:*