| Loryoficial a întrebat:

cum sa fac sa isi de-a seama o fata ca o plac, si asta fara sa ii spun! ceea mai buna idee fundita! plsss HELP!

Răspuns Câştigător
| »°°♥♠Emo Girl a*♠♥°°» a răspuns:

-Priveste-o in ochi si zambeste-i
-Incearca sa comunici cu ea
-Sa o alinti daca are probleme
-Daca e trista sa o intrebi ca ce s-a intamplat? dc este trista?
-Fa-i sa-si dea seama ca tu tii la ea, si ca iti pasa de ea
-Spune-i vorbe dulci ca de exemplu:
ce frumoasa esti, esti o fata scumpa, draguta, de treaba etc
-Fa-o in asa fel sa fii mereu in apropierea ei
-Sa o intrebi ce face, cum este.
-Cucereste-o.
-Trimite-i mesaje
-Plimbate cu ea, si ar trebui sa o inviti la un suc

Si ea o sa-si dea seama ca de fapt tu o placi.
Iar daca te va privii in ochi si iti va zambi, si daca va fi draguta cu tine
atc asta inseamna ca te place!

Iti doresc sa ai noroc la ea!:*:*

;*

2 răspunsuri:
| Bia` a răspuns:

Pai ai putea sa-i dai mesaje dimineata, seara happy. Sa o inviti la un suc. Sa o alintitongue.Sa o intrebi daca are prieten... Ce parere are de tine...

| karrinna a răspuns:

Pai... ia`o cu copilarii cu un pupic pe obraz acordai mai multa atentie intreab`o mai mereu ce mai face daca are prieten incearca sa te apropri cat mai mult de ea