| mokanu a întrebat:

Cum as putea cucerii o fata de 16 ani cu o situatie financiara nu chiar asa de buna este foarte de treaba si frumoasa cum trebuie sa ma comport cu ea ce trebuie sa-i spun pentru a-i da de inteles ca o plac? plsss help

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

Buna :*.
Nu este deloc greu.
Pai, trebuie sa fii destul de atasat de ea, si ea de tine.
Si cand consideri ca sunteti destul de ''apropiati'' o poti intreba daca vrea sa fie cu tine.
Nu cred ca este chiar asa de greuchatterbox.

Sa ii ceri id-ul si numarul de telefon.
Si sa vorbiti des.
Mai mult nu stiu daca te pot ajuta.
Bafta!
:*

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Incearca sa interactionati pentru inceput pe mess,intreab-o ce a mai facut,fii tu insati. Si cand va incepe sa "se coace" prietenia,invit-o in oras,intr-o zii frumoasa,incearca sa fii subtil,nu te grabii, fa-o sa rada, vorbiti despre scoala.una alta, si intr-un final vezi tu. bafta

| smileforme01 a răspuns:

Priveste-o atent, comunica cu ea, incearca sa-i deschizi ochi. spune-i cat de mult o placi si vezi cum reactioneaza! succes:* fundita?batting eyelashes

| Purec a răspuns:

Da ce conteaza situatia financiara? vrei sa o cumperi? cretin ce esti! nu o poti cucerii, esti prea prost

| spiridusuanonim a răspuns:

Frate incerca sa ii zici ca iti place de ea, ca nu ai ce pierde si cu situatia financiara putin conteaza oh go on doar sa fi curat haine cat de cat nu neaparat de firma... ma intelegi mai bine sarac si curat decat bogat... si jegos

| mokanu explică:

Purec21 nu am spus ca vreau sa o cumpar si nu situatia financiara conteaza dar ea e mai timida si mai retrasa tocmai din acest motiv