| R4Ly a întrebat:

Cum sa ii spun cu subinteles unui baiat ca il plac, dar in acelasi timp sa il las pe el sa faca primul pas? Plizzzzzzzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna. R4ly! In primul rand incearca sa afli daca si el te place! Pune o prietena sa il intrebe! Intra in vorba cu el, saluta-l, zambeste-i, vorbeste-i frumos. happy Ofera-i atentie! Daca vrea sa fie cu tine, te va intreba. Daca e putin timid, ce ai zice sa-l intrebi tu? Du-te inainte! Fara rusine, poate se leaga ceva frumos intre voi! Multa bafta! :*

Funda? puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Il bagi cu botu intre sanii tai...restul face el

| Nicux1 a răspuns:

Intreaba-l ce parere are despre tine, si restul vinde de la sine.