| Mira321 a întrebat:

Vreau idei de a spune unui baiat ca imi place de el. Precizez ca este mai mare decat mine. De preferinta idei cu subinteles din care sa il fac pe el sa se prinda ca il plac, nu as vrea sa ii spun in chiar verde in fata. Astept sfaturibig grin

Răspuns Câştigător
| sakura021 a răspuns:

De fiecare data cand treci pe langa el zambeste-i, incearca sa-i prinzi mereu privirea.
In caz ca nu va cunoasteti roaga o colega sa-ti faca cunostinta.
Cand vorbesti cu el sa pari un pic timida (totusi tupeista in vorbe).
Succes!

| Mira321 explică (pentru sakura021):

Mersibig grin o sa incerc si asta

3 răspunsuri:
| ramonaclaudiabiancanicoleta a răspuns:

Trebuie sa fi putin pasiva.dar el te place?

| Mira321 explică (pentru ramonaclaudiabiancanicoleta):

Buey da, nu mi-a zis dar se vede din atitudinea lui.