| Adina45 a întrebat:

Buna fetelor!wave imi place f mult de un baiat si il visez in fiecare noapte si nu stiu cum sa ii spun ca il plac am 13 ani si eu cred ca baietii ar trebui sa faca primul pas voi ce ziceti ar trebui sa ii spun ca il plac si cum? va rooooog ajutati-ma!love struck

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Eu zic sa ii spui in fata ca il placi.Si cine sti poate si el te place dar i-am fost frica. Daca nu incerci nu ai cum sa afli.

http://www.perfecte.ro/......l-pas.html

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pff.inteleg cat de in al 9-lea cer estilaughing si eu eram asa la 13 ani...dar nu trebuie sa ii arati si lui ca esti foarte indragostita de el, ca apoi te va crede o disperata si te va lua la misto.Precizez,poate face asta si fara sa stie ca il placi dar in majoritatea cazurilor asa se intampla. Lasa-l pe el sa faca primul pas... daca chiar te place iti vei da seama din atitudinea lui fata de tine si din gesturile lui. Fundita?happy

| Adina45 explică:

Pai el se comporta destul de frumos cu mine dar vb tot timpul despre masini si scutere glume...

| ionutzzz90 a răspuns:

Pai,cum se comporta cu tine?