| emilia_2202 a întrebat:

cum sa-l recuceresc pe fostul? care recunosc nu ma priveste prea frumos cind ma vede dar simt ca inca il iubesc multt love struck va rog cit mai multe sfaturi funda si voturi multe multee!love struck

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fii blanda,zambitoare si senina.
Nu stiu din ce motiv v-ati despartit,dar stiu ca o data i-ai placut.
De ce nu i-ai placea si a doua oara? Orice om are dreptul la a doua sansa, cere-o si joaca-ti cartea, cat mai bine poti.
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Poi ai putea sa i propui sa mergeti undeva doar voi 2 si sa discutatie si poate o sa-l recucerestitongue

| airam_4318 a răspuns:

Gandeste-te care a fost problema cand v=ati despartit, apoi propune-i sa iesiti impreuna si demonstreaza-o ca te-ai schimbat.