| strawberrycool14 a întrebat:

Cum sa procedez cand imi place de un baiat? Dar daca ii place de mine, cum aflu?

4 răspunsuri:
| Ozdogan a răspuns:

Ca sa aflii daca si el te place, intreaba-l! E cel mai usor mod de a afla.Dar daca ti-e rusine, fii atenta la comportamentul lui atunci cand vorbeste cu tine sau cand e in preajma ta sau dupa cum se uita la tine. Bafta.love struck Fundita?puppy dog eyes

| Seby_9742 a răspuns:

Salut! pai... 1)-fi atenta la comportamentul lui in preajma ta
2)incearca sa vorbesti cu el
3)dp cv timp de la inceputul dialogului adu vorba despre dragoste si intreaba-l dacai place de cineva... etc
4) si daca raspunsul e ca nu-i place momentan de nici o fata poti incepe sai atragi atenti sau sai faci mici avansu... vezi tu si pasul 5) sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?big grin

| ItzyxD a răspuns:

Buna! Ca sa afli daca el te placi iti poti sa seama cum se comporta cand esti prin preajma lui, cum se uita la tine, cum iti vorbeste.Si daca nu vrei sa stie ca il placi fii indiferenta, asa el va observa asta si va vrea sa afle de de esti asa.in acest mod se apropie mai mult de tinewinking Fundapuppy dog eyes?

| Mojitoo a răspuns:

Te duci frumos la el.ii tragi o palma laughing si il intrebi "Ma placi?"..Merge sa stii laughing