| pisy6 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu-i cu mine in clasa.cum aflu daca ma place?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbind cu el. Daca astepti si nu faci nimic alta merge la el sau el se da la alta fata.

| spike625 a răspuns:

Ii dai o palma si vezi cum reactioneaza

| AndySchleck a răspuns:

Te duci frumos si il intrebi! Nu este nici o rusine sa iti placa de cineva sau poate tie rusine ca o sa te refuze? Daca o sa te refuze o sa faca intr-un mod elegant iar daca nu o face intr-un mod elegant atunci e un badaran si oricum nu te merita... Bafta!