| GamerVlad a întrebat:

Salut,este o fata la mine in clasa de care imi place dar o stiu de foarte mult timp,si nu cred ca ea ma prea place, asa ca nu stiu ce sa fac... sa caut o alta fata de care sa imi placa sau sa o fac sa ma placa? dau fundita dupa ce "testez"

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Pai sunt unele fete care nu vor sa arate chestia asta....Inecepe sa vorbesti cu ea si sa te porti super frumos.Ca tot vine 1 martie, i-ai ceva mai deosebit decat celorlalte fete.Complimenteaza-i muzica, tinuta sau orice altceva...Glumeste(dar nu cu glume proaste). Atrage-i atentia. Invit-o undeva.

2 răspunsuri:
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Dc crezi ca nu te place? Daca spui dc crezi, poate pot sa te ajut.

| GamerVlad explică (pentru ღBuBuRuZaTaღ):

Nu se poarta cum e ca si atunci cand iti place de cineva(mine) si asta imi da de banuit ca nu ii prea place de mine

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns (pentru GamerVlad):

Pai sunt unele fete care nu vor sa arate chestia asta....Inecepe sa vorbesti cu ea si sa te porti super frumos.Ca tot vine 1 martie, i-ai ceva mai deosebit decat celorlalte fete.Complimenteaza-i muzica, tinuta sau orice altceva...Glumeste(dar nu cu glume proaste). Atrage-i atentia. Invit-o undeva.