| Anduuuu a întrebat:

E un baiat pe care il iubesc foarte mult..si eu a mai fost cu e si de la un timp se compoarta foarte urat cu mine si ii am zis si a zis ca pot sa ii zic orce si sa nu ma ascunde de el ca el nu s-a suparat niciodata pe mine si ca nu isi bate joc de mine prietenele mele spun ca inca mai tine la mine eu nu stiu ce sa cred voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu, e ciudat. Voi il cunoasteti mai bine, nu l-ai descris suficient cat sa ne dam seama.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Daca se compoarta urit cu tine nu e bine.
Suna un clopotel?

| pitbull93 a răspuns:

Daca ii dai ce ii trebuie o sa il ai langa tinewinking

| CeInteleptul a răspuns:

Ai făcut sex cu el?
dă-i peste ochi la neobrăzat!
dă-i peste ochi!

El e pueril!
caută pe altu

| CeInteleptul a răspuns:

E pueril caută pe altul!
dar sex ați făcut?
dă-i peste ochi!
dă-i peste ochi la neobrăzat!