| fresh17216 a întrebat:

Buna cum stiu daca o fata ma Place? ea nu a mai avut niciodata prieten! eu ii cunosc pe parintii ei si mai mergem cateodata la iarba verde impreuna! ori de cate ori vorbesc ceva de ras Cu tatal ei Sau Cu altcineva ea se uita la mine si imi zambeste  dar cand ma uit la ea nu evita sa ma priveasca si sa imi zambeasca! eu o Plac si Nu stiu cum sa intru in vorba Cu ea! Nu vreau sa ii scriu Mesaj pentru ca ce stiu eu la cine il arata ea! daca ma puteti Ajuta Cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer cred ca te place. O fata care place un baiat va fi mereu feminina si zambitoare in preajma lui. Vad ca ii place ca te intelegi cu tatal ei si este multumita ca ii cunosti familia si asta e inca un semn. Eu zic sa o iei deoparte sa o tii de mana si ii spui clar ce simti. Eu cred ca ar vrea sa iti spuna ea dar e foarte timida si face actiunile astea pentru a te indruma pe tine. Mie mi se pare ca fata asta e super de treaba si cred ca ar trebui sa iti exprimi sentimentele. Multa bafta! Pupici!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Exista mai multe criterii bazate pe varsta

| fresh17216 explică (pentru anonim_4396):

Eu am 17 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru fresh17216):

Eu sincer cred ca te place. O fata care place un baiat va fi mereu feminina si zambitoare in preajma lui. Vad ca ii place ca te intelegi cu tatal ei si este multumita ca ii cunosti familia si asta e inca un semn. Eu zic sa o iei deoparte sa o tii de mana si ii spui clar ce simti. Eu cred ca ar vrea sa iti spuna ea dar e foarte timida si face actiunile astea pentru a te indruma pe tine. Mie mi se pare ca fata asta e super de treaba si cred ca ar trebui sa iti exprimi sentimentele. Multa bafta! Pupici!