| Alina_2365 a întrebat:

Cum va dati seama ca v-ati indragostit sau nu de o persoana?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Este un sentiment puternic.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Pai cand te intreaba cineva de X si nu prea poti sa zici nimic.
Cand te gandesti non-stop la X.
cand iti tremura vocea atunci cand vb.

| ImHereForYou a răspuns:

Poi atunci cand ii rostesti numele simti ca ai fluturi in stomac si nu il poti privi in ochiwinking

| noescape a răspuns:

Daca adorm cu gandul la ea, sigur m-am indragostit.

| StefaniaS a răspuns:

Simti ca explodezi de fericire cand il vezi sau cand iti vorbeste day dreaming.

| Simplu_2399 a răspuns:

Uite cum mi-am dat eu seama ca am fost indragostit de ea(inca mai sunt dar nu mai conteaza... pentru ea), o cunosteam de mult timp si vorbeam foarte mult, si sincer la inceput era doar o sipla fata pentru mine, cu care ieseam prin oras in parc... nimic mai mult, dar de la un tip cand am inceput sa o cunsot mai bine, si vorbiseram mai multe mi-am dat seama ca ea e fata pe care o cautasem atata timp, fata cu care mi-asi fi dorit sa fiu pana la moarte, si nah cum sa iti explic te gandesti foarte mult la acea persoana, cand esti cu ea parca esti in al 9`lea cer de fericire, totul e roz in jurul tau si ai vrea sa nu se mai termine niciodata, sa nu uitam de fluturasii aia care se tot agita prin burtahee hee, iar de la un timp incepi sa iti faci planuri de viitor, sa iti imaginezi tot viitorul tau de ecea persoana apoi iti va incepe inima sa bata ca nabuna cand te gandesti ca veti fi impreuna ata timp si fei fi alaturi de el/ea, dar totusi ai sa fi orbita si o sa uiti de o chestie, ca nu e bine sa iti faci atatea planuri si ca pana la urma va ve`ti despartisi si ca totul se va termina, ca sti doar ce e frumos nu dureaza mult. happy