| Alessell1 a întrebat:

Cum va dati seama, daca baiatul cu care esti, si il iubesti este cu alta fata?

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Uita-te prin telefonul lui, sau prefate ca te uiti dupa ceva si vezi, daca vrea sa isi ia telefonul din mana ta, si cauta o scuza mai banala s-ar putea sa fie cu alta fata

| pisicutzamik a răspuns:

Pai vezi ce numere noi a adaugat in agenda ce mesaje are si daca tu zici ca il iubesti inseamna ca il cunosti cat de cat, stai si gandeste-te daca acum se comporta mai rece cu tine decat inainte...

Răspuns utilizator avertizat
| BeibiiC a răspuns:

Heeei happy

Sincer nu am trecut pana acum prin asa ceva, dar ai putea folosii urmatoarele chestii: daca poti, uitate in telefonul lui [ chiar daca nu e frumos, dar acolo poti gasi multe ] foloseste-te de prietene si cerele ajutor, adica prin "spionaj" sau ceva de genu, incearca sa il pui la incercare, sa vezi daca iti e fidel.
Alte metode chiar nu stiu ce ai putea sa faci, deoarece eu nu am trecut niciodata prin asa ceva, iar in rest nu ma prea duce mintea. Dar cu ajutorul prietenelor, poti afla multe lucruri.
Sper ca ti-am fost de ajutor. happy Fundita? puppy dog eyes

| Alessell1 explică (pentru BeibiiC):

Ce incercari sad?

| BeibiiC a răspuns (pentru Alessell1):

Pai ai putea sa le spui prietenelor sa se dea la el pentru a vedea daca cedeaza sau sa ii faci intalniri cu alte fete fara sa stie ca tu esti in spate la toate chestiile astea. happy Sincer nu stiu, dai frau imaginatiei si atunci poate o sa reusesti ceva.