| AdelinaChp a întrebat:

happy cunosc un baiat in scoala de care imi placee mult :X problema e ca ne intelegem mai ceva ca soarecele si pisica tongue si nu stiu cum sa fac de la joaca asta ceva mai mult thinking

fundis`aa kiss

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

De la ura la iubire e doar un pas.Nu stiu ce sa-ti zic sa faci ma asteapta sa mai treaca putin timp si fii atenta la rectiile, privirile, gesturile lui.De ex. la prietena mea cea mai buna ii placea de un baiat pe care eu nu-l sufar sa-l vad nici in poza si nici el pe mine nu ma sufera si acum vad ca ii place de mine dar mie nu imi place de el si prietena mea stie dar nu are ce sa faca. Oricum eu nu pot sa-l suport si nu-mi place absolut nimic la el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sti ca nu are iubita, cand il prinzi singur poti incerca sa il saruti. Pur si simplu te apropii din ce in ce mai mult de el si de gura lui si daca te lasa, punct ochit. punct lovit.
Altfel o sa va jucati pana la nesfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii cumperi viagra