| AdelinaChp a întrebat:

Dau fundis`aa clar pentru aceasta dilemawinking deci sa o luam cu inceputul tongue Imi place de un baiat de la mine din scoala ( am 14 ani deci pot sa zic ca nu e o varsta ciudata de a te indrgostii ) insa el e un tip care inca se mai joaca pe hol leapsa laughing arata ff bine si are si un caracter simpatic... insa cum el sta mereu ba afara pe in clasa ( ca invata bine ), pfiu. era sa uit sa va zic ca eu l`am c`am batut acum cateva zile tongue dar si-a meritat`o big grin ne intelegem pe dos thinking deci ce as putea sa fac sa fim amici nu dusmani?

fudoauaiee clar celui mai bun raspuns... si la restul vot tongue

Răspuns Câştigător
| Lucky9441 a răspuns:

Pai, i`al deoparte si spune`i ca l`ai batut in glumalaughing big grin, eventual poti sa-i spui ceva de gen'' hey scuze pentru. ziua in care l`ai batut...stii doar ca-mi esti simpatic''big grin si te mai apropi de el. bafta `n` kiss:*

8 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Cel mai simpu --> il bati pana intelege happy

| Available a răspuns:

Probabil ca si lui ii place cand il bati sau te certi cu el.De ce? pentru ca vede ca ii dai atentie si esti atenta l gesturile pe care el le da. Poate si el este in aceeasi situatie ca si tine. Daca ai o prietena foarte buna pune'o sa il intrebe daca ii place de tine sau daca te uraste.Incearca sa-i dai de inteles ca ai o oarecare atractie fata de el si adreseaza-te cu "draga" ajuta-l in anumite situatii si fii mai blanda cu el. O sa dea roade.

| Adeliи97 a răspuns:

Pai in general cand o fata iti da de-ti sparge buza e de bine
am incercat eu si mi-am luat o palmarolling on the floor)si apoi...:->

| IoanaCretu a răspuns:

rolling on the floor pai cine se "bate" se iubeste... nu stiu apropiete`te de el prin prieteni comunihee hee sau poti sa-l mai intrebi in gluma din cand in cand cate ceva si de la gluma sa-i ceri id de mess...

| IoanaCretu a răspuns:

Iar pe mess va puteti apropia bine de tot.
iesiti undeva la un suc si gata tonguehee hee funditabatting eyelashes?

| Rooby a răspuns:

Incerca sa vb cu el afla ce ii place si vb

| tania27 a răspuns:

La varsta voastra, baietilor le place enorm de mult sa fie batuti de fete. Iti spun din proprie experienta. Eu am ajuns sa ma casatoresc cu baiatul pe care il bateam la 14 ani.

| madalina_5463 a răspuns:

Daca nu a renuntat inca la jocurile astea, iar tu il bati...pai nu prea o sa mearga. u vrei ceva serios iar el vrea leapsalaughing. mai bine fii cat mai feminina, pune ti "armele"in actiune si cucereste l sau da i de inteles ca il placiwinking