| alexutza222 a întrebat:

am si eu o problema. eu si cu mama nu ne intelegem niciodata. am incercat sa las de la mine, chiar am renuntat la lucruri la care tineam fff mult pentru a ne intelege...si ce credeti tot nu ne intelegem... nu stiu ce sa mai fac. suntem exact ca soarecele si pisica.

Multumesc amticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| misss a răspuns:

Uite scumpa eu cred ca ar trebui sa o lasi in pace.Sa observe ea ca ceva nu. i bine in relatzia voastrahappy

5 răspunsuri:
| misss a răspuns:

Ar trebui sa comunicati mai mult.Cu comunicarea ati mutea reolva multewinking

| andre2726 a răspuns:

Probabil cel mai bine ar fi sa apelati la un psiholog sa puteti discuta si poate o convingeti sa mai lase si ea de la sine si sa inteleaga ce se intampla iti urez mult succes

| alexutza222 explică:

I-am zis sa comunicam si ea a zis ca comunicam si ca nu exista nicio problema... ideea este ca nu vede problemele si ideea cu psihologul i-am zis dar a zis ca nu e nevoie pentru ca noi ne intelegem bine...crying

| Catalin_7971 a răspuns:

Mai bine faci cum fac eu o evit!

| Lidia_4345 a răspuns:

Asa sunt eu cu tata. Daca aveti aceleasi firi nu cred ca o sa va intelegeti. Cel mai bine e sa nu va prea intalniti si in caz in kar va contraziceti, mai bine las-o balta si pleak in camera ta sau in alta camera si sa-i spui sa fac ce vrea ea, asta in cazul in kar te poti abtine sa nu comentezi.