| DamiPapucii a întrebat:

cunost pe cineva care cred ca e gay De ce pentru ca tot timpul sta cu fundul intr-o parte:d. Ce credeti e gay?

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu cred ca e gay un baiat gay nu se baga in seama cu fetele sau nu se indragosteste de o fata si sar comporta mai ciudat de exemplu iar pune mana pe fund altuia chestii de astea deci nu e gay stai linistita

| MariiLetz a răspuns:

Nu e gay...gay e cand se iubeste cu persoane de acelasi sex.
Apropo mai treci pe la scoala ca stai cam rau cu romana

| DamiPapucii explică:

Nu, stiu ce inseamna sa fii gay si toate celelalte gay ce fac adica in afara ca se dau la baieti,?

| Lore145 a răspuns:

Cum adica cu fundu intr-o parte?straight face