| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema ma uit asa ca basescu intr-o partebig grin, credeti ca sar uita vreo fata la mine?big grin

P. S Ar fi preferabil sa raspunde persoanele mai mature, daca se pot abtine cei micihee hee

3 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Am 20 de ani, pot sa raspund? big grin

Pai sa stii ca fiecare om are un defect, chiar daca nu il poti vedea la prima vedere. Am vazut de multe ori la televizor oameni desfigurati, arsi, obezi, sau cu alt defect mult mai "respingator" si totusi aveau pe cineva alaturi.

Cel mai bine ar fi sa nu te mai gandesti la acel defect si sa te comporti normal. Cine te iubeste, te iubeste asa cum estiwinking.

| xD a răspuns:

Da. Cunosc persoane foarte, dar foarte urate (sunt rau, stiu big grin) care totusi au iubit/a. big grin
Nu te gandi la asta.

Daca s-a uitat cineva la Basescu, o sa se uite si la tine cineva. :big grin

| syle2000 a răspuns:

Amice niciodata nu e tarziu.stii proverbul:fiecare buruiana are umbra ei.